четвер, 30 січня 2014 р.

Фетрова сумка "Снігур"

Сумка була виготовлена на замовлення до пари чохольчику :-) І таке буває :-)

Признаюся, що буквально до останнього не знала, як пришиватиму підкладку, з чого робитиму ручку, та як її кріпитиму... все придумувалося в останню хвилину вже в процесі :-)))

Основним побажанням були заокруглені кути та вставка для об'єму... Дуже переживала, чи зможу прошити фетр таким чином, але все було не так уже й складно, як здавалося :-)


Так, я ще не розжилася на прес для установки металофурнітури, то прийшлося фантазувати з посиленими строчками в місцях кріплення ручки

клапан продублювала вітчизняним войлоком (з якого шила першу сумочку). Застібка - магнітна кнопка. Підкладка з новорічної бавовни з сніжинками та одна потайна кишеня на замку.

Коли вчора фотографувала - нас просто засипАло снігом :-)

Сумочка вже у дорозі до своє нової власниці, а я працюю далі....

*******
Як казав мій покійний дідусь - "ми б ніколи не виграли ВВВ, якби під час війни про неї тільки і думали". Тому намагаюся не залипати в стрічці новин з Майдану, а трішки переключати увагу на рукоділля... Адже думки мають здатність матеріалузуватися, тому потрібно мислити позитивно, молитися та сподіватися на краще! І в будь-якій ситуації не забувати, що всі ми люди і всі ми "під Богом ходимо"!
Тепла вам та миру!

20 коментарів:

 1. Лариса, какая же красотища получилась у тебя!!!! Смотрю, смотрю и глаз оторвать не могу :) А в комплекте с чехольчиком ... - просто нет слов!!!
  Очень здорово, реалистично отобразила снигиря в аликации, как настоящий получился :) Как раз сегодня думала о том, что почему то снегирей в Киеве видела только в детстве, а сейчас совсем не встречаю.
  И спасибо, Лариса, за позитивные и вдохновляющие слова. Я полностью с тобой согласна, что позитивно мыслить и надеятся на лучшее, нам сейчас это очень нужно.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, тезко! Можливо, ми зараз кудись не туди дивимось, ніж у дитинстві... от і не помічаємо...

   Видалити
 2. Очень здорово! Особенно рябина понравилась, прямо как настоящая! Про нашу страну согласна с тобой, уже пару дней не сижу так усиленно в новостях, а как зарядишься с утра негативом, потом весь день в печали:(

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Сашо! Так, потрібно зараз позитив у себе культивувати! :-)

   Видалити
 3. Ларисо, от ти вже майстриня!!! Ручка зроблена солідно, респект!!!!! Снігур як живий!!!
  А у нас взагалі перестали українські новини відкриватися. З України тиша, наші показують уривками і те що вважають за потрібне, російські канали це взагалі.... Ми в інформаційному вакуумі :(

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Валю! Мучила мене та ручка довго, а вийшло все дуже просто :-)))) Може воно у накраще, а то забагато інформації - теж не на користь, приходиться багато фільтрувати....

   Видалити
 4. Отличный комплект вышел!!! С таким и зиму полюбить легко, даже с ее морозами)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Оля! Возможно, моя любовь к зиме с ее морозами и помогала мне в его создании :-)))

   Видалити
 5. Лариса, очень зимняя теплая душевная сумочка и классный комплект! А какой фетр использовала? уж очень понравился))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Так, фетр чудовий! Беру у Олі тут http://vk.com/album217763226_179496164

   Видалити
  2. Лариса, спасибо за ссылочку. Уже записалась в группу. Хороший фетр в закромах никогда не помешает :)

   Видалити
  3. так, для сумок там просто шикарний вибір! :-)

   Видалити
 6. Привіт! Знайома, навіть товаришую із замовницею, тому гарантую, що все дуже подобається! Сумка так гарно пасуватисе до снігу, зими, теплого одягу... А ще нова господинька страшенно полюбляє снігурячу тематику:) Тому це постріл в десяточку! Про залипання в новинах - це і про мене. Треба перерву...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А зважаючи на те, що ця забава зі снігурями розпочалася саме з тебе... то ВЕЛИЧЕЗНЕ тобі ДЯКУЮ!!!! :-))

   Видалити
 7. Потрясающая сумка и красивущий снегирь! А дед твой, Лариса, был мудрым человеком! Дай Бог нам всем мудрости и терпения!

  ВідповістиВидалити
 8. Відповіді
  1. Спасибо, Света! Это интересные заказы просто суперски стимулируют работу мозга :-))))

   Видалити