неділя, 22 березня 2015 р.

Сумочка для майбутньої зірки балету

Інколи отримуєш такі замовлення, коли покладаються повністю на твою фантазію і смак, а досить часто замовник радо бере активну участь в процесі створення кінцевого образу виробу.
Саме так було і цього разу. Ми з замовницею обговорювали всі деталі сумочки - від балетних пачок до канта на клапані, від кольору та виду тканини до замочків на кишеньках :-) І як результат: у мене - задоволення від процесу роботи над сумочкою та ще один постійний клієнт, в замовниці - щаслива донечка, яка подорожуватиме з модною ексклюзивною сумочкою через плече :-)


Під час роботи над ескізами я скомпонувала більше десятка варіантів маленьких танцівниць в різних позах (схеми можна завантажити звідси). Зупинились саме на такій, і обов'язковою умовою були ось такі пишні спіднички з органзи :-)
Хоч і складно було вишивати через канву на такій досить товстій костюмній тканині - проте результат того вартий - так вже вони мені милі :-)
Як і кожна мама, замовниця піклується про вміст сумочки своєї доні, тому тут є дві кишеньки на замку (ззовні та зсередини). а також сама сумка закривається спочатку на замок, а потім уже на магнітну кнопку на клапані. Для ключів є підвісний карабін, а також - накладна кишенька для телефона
Довжина ремінця регулюється. Сумочка досить вмістка за рахунок 5 см. дна, що плавно переходить в боковини
Думаю, сумочка прекрасно доповнить образ юної балерини (чого вже там - я б і сама від такої не відмовилась :-))))

Піду, хоч віртуально, прогуляюсь з сумочкою до Віки та Оксани
Та покажуся в галереї Рукодільного марафону 19 коментарів:

 1. Вау, оце краса!!!! Як у нас кажуть - файнезно!!!
  Балеринки ну такі милі премилі ! І сама сумка дуже оригінільні і стильна!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Наталю! Коли замовниця озвучила бажання вишитих балеринок і я пішла в нет на пошуки, сама здивувалась скільки їх таких миленьких є :-))

   Видалити
 2. Я подібних балерин вишивала перед Новим роком - для маленьких танцівниць теж, але то були ... блокноти)
  Сумочка модна ;-)

  ВідповістиВидалити
 3. Хорошенькая сумочка! Мило, ярко, прелестно!

  ВідповістиВидалити
 4. Яка краса !!! Дуже гарненька сумочка ! Я б теж з такою подефілювала б :))). Балеринки, дійсно, такі вже милі. Уявляю реакцію маленької власниці -- філігранні піруети на кінчиках пальців і безмежна радість :))).

  ВідповістиВидалити
 5. Ну звичайно, хто ж від такої красивідмовиться, я б теж таку носила))
  Неперевершена сумочка і особливо сподобалась ідея з пачками з органзи!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На тих пачках замовниця особливо наголошувала, а я й тільки рада :-)

   Видалити
 6. Лариса, ну до чего же озорные и милые девчушки получились! И сумочка сшита великолепно, отличная работа!

  ВідповістиВидалити
 7. Лариса, еще раз огромное спасибо за сумочку. Эмилия в восторге и не расстается с ней. Все просто безупречно. Предстоят длительные гастроли в Китай, именно для этой поездки и была заказана сумочка. Но Эми уже вовсю ею пользуется, говорит, что необходимо отрепетировать))) В школе все девочки ОЦЕНИЛИ! Спасибо за позитивные эмоции. Желаю Вам творческого вдохновения.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. И Вам спасибо за возможность покреативить! :-) Конечно же НАДО отрепетировать! Рада, что удалось порадовать маленькую балерину! Успехов на гастролях! Обращайтесь :-)

   Видалити
 8. Прикольная сумочка с девчонками-балеринками в юбочках отлетных получилась!

  ВідповістиВидалити