четвер, 26 квітня 2018 р.

Подарунки та повернення "блудного попугая"

Привіт.
Щось я забарилася.... довго ж мене тут не було :-)
Підготовка до Пасхи, саме святкування та "неочікувано" нагрянувший городній сезон трішки вибили мене з графіку...
Буду тепер складати новий... графік :-)
А розпочну з боргів... точніше - з вихваляння :-)
Подарунком, що я отримала від Світлани в пасхальному обміні ще до свята
Скажу одразу - подарунок такий об'ємний, що зробити одне фото було не реально... розбила на три частини :-)
Перша частина: тканинки, рукодільний журнал, стрічки, мереживо, ниточки - самі розумієте, для будь-якої рукодільниці - то скарби :-) (між іншим, отой нижній шматок трикотажу весняних кольорів уже перетворився в шапочку та хомут для племінниці  і був успішно вигуляний на Паску :-))
 Порція №2 - солодощі та чай... ну, тут навіть без коментарів ...  І так зрозуміло, що раділи усією сім'єю - від найменшого до найстаршого :-)

І третя порція :-) Неймовірно красива фанерна підвіска та не менш чарівні її фетрові вишиті коліжанки одразу зайняли почесне місце в якості весняного декору, баранчик був експропрійований чоловіком (бо ж він овен за гороскопом :-)) Шкатулочку присвоєна племінницями для заколочок :-), а серветки одразу ж протестовані за святковим столом :-)
Милко я поки тільки нюхаю - бо аромат в нього неймовірний!!!! :-)
Підсумуємо: навіть не передати словами, як я вдячна Світлані за такий чудовий подарунок, та Інні за організацію обміну!!! Так я скучила за подібними обмінами в блогосфері.... і тепер "відвела" нарешті душу :-)

2 коментарі:

 1. Очень рада, что подарки понравились! Я люблю, когда получается подобрать много всего, объединённого одной темой, так что собирала весеннее для настроения, чтобы и в дом, и к душе, и для тела, и два вкуса, и для творчества,всё было :)
  Барашек - выбор внеплановый, просто я его увидела и растаяла, не смогла удержаться. Маленькие сладкие штучки с надписью "Зизи" - это воздушный рис, его все местные дети любят.
  Приятной и светлой весны!
  Привет из Венгрии :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, Свет, подарок просто на 200% подобран идеальн :-) По поводу воздушного риса: я чуть не всплакнула - в детстве это было мое любимое лакомство, привозимое розственниками из поездок заграницу (у нас почему-то такого не продавали). Сейчас же и у нас, наверное, такое можно купить, но уже забылось... а тут достала из посылочки и прям детство вспомнила :-) Дети теперь наслаждаются (я им выдаю их по пару штук каждый день, как витаминки, чтобы продлить удовольствие :-))))))

   Видалити