неділя, 8 жовтня 2017 р.

Вуличками Львова

Трішки про Львів...
* моє цьогорічне відкриття - це львівські вулички в ранкову пору (з 7 до 9 ранку)... вони безлюдні, тихі, трішки містичні...


* одна проблема в таких ранкових прогулянках - кав'ярні відчиняються з 10 год., а якщо, як нам, вам заманеться випити кави недільним ранком... то взагалі з розряду фантастики... Хоча наші тривалі пошуки таки увінчались успіхом - "Вірменка" була відчинена о 10.00! І там, направду, смачна кава (зацінила навіть я, людина, яка каву п'є 1-2 рази на рік, як ліки при артеріальному тиску 50/90 :-) )

* хоч цього візиту відвідала дві нові кав'ярні, але жодна з них не "виграла" в номінації "улюблена", тому осінні пошуки кав'ярні за Списку ще тривають...
* найцікавіші пригоди розпочинаються, коли ви замість "трястися" 4,5 год. в електричці, дістаєте чудом квитки на нічний потяг і розумієте, що маєте в запасі ще цілих 10 годин :-)
Мала нагоду вигуляти нову осінню сумочку, яка з'явилась спонтанно... Вишивку готувала зовсім для іншої сумочки, але після закінчення зрозуміла, що вона туди зовсім не підходить... а мені до пальтечка, дуже навіть :-)

6 коментарів:

 1. И сумочка хороша, и модель отличная!
  P.S. Фото с ножками без голов вообще чудо...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо,Оль! Встретилось вот такое зеркало "для ног" на улице, как было не воспользоваться :-))

   Видалити
 2. Мені теж фото з ніжками сподобалося найбільше ;)
  Сумочку обов'язково треба залишити собі)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Сумочка вже дефілює з іншими ніжками :-) Не"моя" вона виявилася, якось не підійшла...

   Видалити
 3. да-да-да! Фото с ножками - отличная задумка!
  И сумочка просто прелестная! С пальто смотрится очень-очень!

  ВідповістиВидалити