субота, 14 січня 2017 р.

Гноми-лісовички

А ві вірите, що поруч з нами живіть маленькі створіння? Ми їх не помічаємо, але ж вони існують.... надзвичайно трудолюбиві та невгамовно веселі :-)
Аби повеселитись їм не потрібно вигадувати чогось надзвичайного, варто лише помітити прекрасне у буденних речах...
Наприклад гілку ялини цілком можна використати для сковзання замість гірки....

А ще між густим гіллям цього ароматного дерева чудово можна грати в хованки :-)


 Вони обожнюють гостроверхі шапки,які кумедно хилитаються на вітрі, і хоч, на перший погляд, всі на одне лице - якщо добре придивитися, можна помітити, що насправді усі різні.... хоча, якщо чесно, зробити це досить складно, адже вони не можуть довго втриматись на одному місці і перебувають у постійному русі :-)

А ще на зиму у них завжди приготовані пара червоних рукавичок та валянок, аби комфортно було грати в сніжки та гойдатися на імпровізованих гойдалках :-)

Гноми - одні з моїх улюблених персонажів (після сніговиків, звичайно :)), проте, як не дивно, до цього часу я так і не розжилася ні на одного представника цих створінь...
Отож, цьогоріч, виконуючи замовлення на 8 маленьких гномиків, я вже не змогла втриматись, щоб не замовити й собі шерсті на власного гнома-лісовика
 Маленькі гномики мають зріст близько 23 см. (разом з шапками), а от красень, який тепер пильнує порядок у моєму коридорі підріс аж на 55 см (від валянок до вершини капелюха :-)


Візьму участь у завданні "Зимові фантазії"
Покажемось і у Рукодільній кав'ярні

6 коментарів:

 1. Какие очаровательные! И очень праздничные!

  ВідповістиВидалити
 2. Такие крохи, а так празднично с ними))

  ВідповістиВидалити
 3. Семейно-персональный гном?!... Лариса, он такой прикольный получился! Ну и малышня, по ступенькам бегающая -тоже веселая компашка!

  ВідповістиВидалити
 4. Спасибо, девочки!
  Оля, да, наконец-таки и у меня гном поселился :-))

  ВідповістиВидалити
 5. Ну очень симпатичные ребятки! Задают отличное настроение)) Спасибо за участие в галерее "Уютная зима"!)

  ВідповістиВидалити