понеділок, 10 серпня 2015 р.

Гаманець "Яскраве літо"

 Надворі спека, жодної хмаринки, лише легенький вітерець... я насолоджуюсь! Знаю, що більшість знемагає від такої погоди, тому вибачте.... але я, як риба у воді.... точніше, зовсім не у воді :-))) якраз воду я не дуже полюбляю, тому на морі була всього лише раз....
Насправді я вдома, між приготуваннями їжі та роботою над замовленнями, доводиться контролювати хід будівництва... точніше вже нарешті ремонтні роботи, адже власне "будівництво" таки завершилося! :-))

А ще я полюбляю червоний колір.... і в поєднанні з жовтим.... Тому, коли замовили гаманець саме в таких кольорах, я отримала хороший заряд позитиву під час роботи :-)

Ох, і давненько ж я не шила гаманців.... Вже і призабула послідовність процесу :-)) Кишеньки, їх кількість та форма - за бажанням замовниці, вишивка -на мій розсуд


Ви ще пороздивляйтесь, а я піду наїдатися персиками, сушити м'яту та вигадувати нові рецепти :-)А ще завітаю в Рукодільне кафе7 коментарів:

 1. Вітаю з завершенням будівництва! ;-) Знаю, що ремонт за нинішних цін - майже розкіш, то ж бажаю вам чимшвидше його закінчити :-)
  Поєднання червоного і жовтого дуже гарне і життєрадісне - супер гаманець!

  ВідповістиВидалити
 2. Дійсно позитивні кольори, гаманець суперський!!

  ВідповістиВидалити
 3. Гаманець чудесний - сонячно і яскраов! З завершенням будівництва!
  А ми ховаємось від спеки. не люблю таку. от комфортно коли 23-25, а 35 в тіні це ЖАХ))

  ВідповістиВидалити
 4. Яркий и позитивный кошелек!

  ВідповістиВидалити
 5. Яка соняшна краса! Ларисо, дякую за долю позитива і вітаю із завершенням будівництва!)

  ВідповістиВидалити
 6. Яркий и летний! Замечательный кошелек))

  ВідповістиВидалити