неділя, 5 жовтня 2014 р.

Національні орнаменти

 Замовили обкладинку з орнаментом на основі тризуба. Ідея мені дуже сподобалась (особливо на фоні "маково-соняшниково-калинового психозу" :-))))  Дивлячись на готову роботу, чомусь пригадала свою шкільну медаль.... От заодно і провітрила "реліквію" :-)) І Костику мала змогу провести виховну бесіду з наочністю :-)

А ще - мені дуже сподобалось вишивати цей орнамент, і вирішила я його повторити тільки в інших відтінках та з інакшим розміщенням елементів. Вийшла така ніжна обкладинка :-)
Наприкінці робочого тижня мій стіл виглядає якось так:
Проте, знову з'явилось кілька цікавих замовлень на сумки :-) Тому, не падаю духом і працюю далі. А ще маю пару ідей для осіннього декору.... може, щось і встигну втілити в життя до зими :-)

18 коментарів:

 1. Ларочка, как всегда, удивляюсь твоей работоспособности! Орнамент реально красивый! А медаль очень идет к обложке)))))

  ВідповістиВидалити
 2. Особисто мені перша обкладинка більше сподобалася - мабуть, через те, що на фото є медаль :-))))) і кольори вишивки перегукуються зі стрічкою))))

  ВідповістиВидалити
 3. Люблю твои обложки - они яркие и стильные. Жду сумочек)

  ВідповістиВидалити
 4. Які скарби! гарно, гарно) Молодчина.

  ВідповістиВидалити
 5. Очень нежно и утонченно получилось )) Восхитительная обложка! :)

  ВідповістиВидалити
 6. Да... Работоспособность суперскоростная!... Лариса, а медаль за школу?!... В каком году ты ее заканчивала?...

  У нас медали не на тесьме, а просто большой монетой, которая укладывалась в коробочку. Ну так во всяком случае было в 2000 году, когда дочь заканчивала школу.

  ВідповістиВидалити
 7. Да, Оль, за школу... 2000 год :-)))) У нас, кажется, и до сих пор дирекция медали не ленточки вешает... и на шею :-)
  Да какая там работоспособность? Забила на все, просто, пока заказов много было, и деньги надо срочно на стройку :-) У меня вон журнал месяц как не заполнен (ты ж понимаешь, только и надеюсь, чтоб не попросили на проверку :-)))), и морковь со свеклой до сих пор в огороде растет... пора бы выкапывать, но все некогда... Так что, лентяйка я еще та :-)

  ВідповістиВидалити
 8. дуже гарні обкладинки, перша просто чудо, аж собі захотілося таку, тільки з використанням додатково лічильної гладі, тим більше медаль для комплекту є :)
  в нас їх вішали на шию урочисто в центрі міста, всім медалістам міста

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Оксано! Ану, давай :-) чекатиму на твій варіант - з гладдю (бо я з нею якось на "ви" поки що :-)))

   Видалити