середа, 23 березня 2011 р.

Щоб веселіше було гратися :-)

Хотілося щось новеньке зробити для синочка.... Поблукала просторами інету і зрозуміла, що варто пошити коврик з дугами, поскільки придбати його досить дорого вийшло б, а пошити не дуже складно....Отож, приступимо...
Спочатку придбала гімнастичний обруч (в мене він виявився складним з кількох частин :-), розділила (суцільний потрібно "розпиляти") на дві рівні частини та обмотала залишками сінтапону (сінтапон бажано добре позшивати, щоб потім не сповзав при натягуванні обшивки)
Потім вирізала з паролону квадрат шириною, що дорівнювала діаметру гімнастичного обруча
А також такий же квадрат з сінтапону (в мене були залишки,які я зшила між собою), та обметала по краю нитками №10 разом з паралоном (щоб не загортався та не зсовувався)
 Вирізала з тканини полосу шириною на 5-7 см більшою, ніж паролон, та довжиною вдвічі більшою, ніж ширина, склала вдвоє лицевою стороною всередину (отримала квадрат, сторони якого на 5-7 см. більші, ніж у паралонового)
Прошила всі сторони, в одну з них попередньо вставивши замочок (щоб чохол можна було знімати та прати). а в інші три - по дві зав’язки по середині сторони, обшила по периметру атласною стрічкою (це вже для краси :-)))))
Заправила всередину паралон, покритий сінтапоном. 
Вирізала з тієї ж тканини дві полоски шириною по 15 см. та довжиною більшою на 8 см. за довжину дуги гімнастичного обруча, зшила поздовж, вставивши по центру в шов зав’язки
та натягнула на дуги (натягуючи потрібно пильнувати, чи не тягнеться вслід сінтапон) 
Потім зашила кінці  та прив’язала дуги зав’язками до квадрата, поставивши навхрест, та зв’язавши по центру між собою. Зшила ще кілька зав’язок і прив’язала ними іграшки. От і все!


1 коментар:

  1. Лариса, спасибо за участие в конкурсе и за анонс. Ссылка на публикацию: http://mama-creative.ru/?p=720

    ВідповістиВидалити