субота, 31 травня 2014 р.

Обкладинки калиново-патріотичні

Вже навіть нема що розповідати під час публікації цих обкладинок :-)
Знову експериментую зі схемами.

Цього разу об'єднуючим елементом в обидвох обкладинках стала калина :-)
Обкладинки виконані на замовлення і вже радують своїх власників.
Далі - просто фото... без слів :-))

четвер, 29 травня 2014 р.

Чохол "Іриси"

Цьогоріч під час підготовки до ярмарки я таки встигла сфотографувати кілька квіткових робіт в пору цвітіння самих квітів. Однією з цих робіт став чохол для телефона з ірисами
 Саме таких ірисів, як на вишивці в околицях не віднайшлося... довелося користуватись екземплярами з власного квітника :-)
Так прихилилась до горошкової підкладки! :-))))

Розміри 13х8,5 см. Матеріали - полотно, бавовна, липучка

Поки що чохол ще чекає на підходящий телефон і придбати його можна у групі ВК

середа, 28 травня 2014 р.

Клатч "Орнамент"


 Останнім часом все частіше випускниці надають перевагу вишиванкам замість бальних суконь.
такий клатч прекрасно завершить образ та додасть вишуканості та елегантності


Виготовлений у техніці картонаж, тому відмінно тримає форму. Застібка - магнітна кнопка на клапані. Яскрава лляна середина червоного кольору врівноважує білосніжний верх


Орнамент на клапані вишито хрестиком за однією з традиційних "сорочечних" українських схем

Клатч виготовлено на замовлення однієї з Одеських випускниць спеціально до вишиванки (орнамент ідентичний :-))

мало не забула :-)
ми до Віки

та до Лізи

неділя, 25 травня 2014 р.

Сукня до брошки

Зійшлися нарешті всі необхідні планети, і я публікую обіцяні фото в сукні, стилізованій під моду 19 ст.


Баришні тоді багато часу приділяли рукоділлю... були знатними майстринями... рукоділля було їх чи не найулюбленішим заняттям. Вишивання шовком та шерстю, бісером, золотими та срібними нитками було характерним для дворянського побуту 19 ст.


Хоча в той час будь-які почуття, радість чи горе, було прийнято виражати в стриманій формі, мені це не завжди вдавалось :-)))

Дівчина дворянського походження обов'язково повинна була бути освіченою. Петро І, наприклад, забороняв вінчати дворянок, які не вміли написати своє прізвище :-)
"Великосвітський набір" молодої дворянки в першій половині 19 ст. вміщав побутові знання німецької, французької, а інколи й англійської мов, правил етикету, вміння співати, танцювати, малювати, знання азів історії, георафії та словесності. З "виходом у світ" навчання молодої дворянки закінчувалося, проте отримана освіта прихиляла її до читання та письма на все життя

Виховання молодї дворянки в ХIХ столітті підпорядковувалося суворим правилам. Головною цінністю вважалася готовність в майбутньому стати гарною дружиною і матір'ю. Отже, виховувалися такі якості, як релігійність, вірність, відданість родині, уміння вести господарство, підтримувати пристойну розмову, прийняти гостей і т. д. Можна сказати, що в основному, метою жіночої освіти була підготовка багатих дівчат до того, щоб гарно виглядати і дойстойно поводитися на балах, а також подобатися протилежній статі, менш заможних - бути хорошими господинями.

Вихованню дівчат приділялося в сім'ї більше уваги, ніж вихованню юнаків. Звичайно, дворянським дівчатам прививали і загальні моральні норми: релігійність, шанування імператора і царської сім'ї, повага до старших, слухняність. Але, поряд з цим, існували обов'язкові правила поведінки для молодих дворянок. У цьому плані все життя ділилося на те, що «пристойно» і на те, що «непристойно». Так, наприклад, непристойним вважалося панночці самій вийти на вулицю, там можна було з'являтися тільки в супроводі гувернантки, старшої родички або лакея; непристойно голосно говорити і сміятися, розмовляти з незнайомою людиною, особливо «не свого кола» і т.д.


 Тепер про сукню. Давно мріяла про таку. Надихнуло мене ось це фото
Дещо змінювала з практичної точки зору, дещо згідно з власними уподобаннями.  Сукня пошита з приємного на дотик тонкого, проте теплого, трикотажу, оздоблена лляним мереживом. Хоч і полюябляю речі "по фігурі", цю сукню шила спеціально вільною та просторою :-)
Колір вживу більше сірий...як на останньому фото.



мало не забула :-)
ми до Віки

та до Лізи

Сумка "Бузок"

Думаю, більшість просто обожнює час цвітіння бузку.... фіолетового, бордового, білого, рожевого... навіть колір носить назву цієї квітки - бузковий :-)


А я в захопленні від того, що вдалося сфотографувати чергову свою роботу з живими квітами (рідко коли потрапиш саме в сезон цвітіння :-))


Сумка трапецевидної форми, зі зручними ручками для носіння як в руці так і на лікті та на плечі. Застібка - замок. Дно овальної форми робить сумку більш вмісткою.


Цього разу внутрішнє наповнення сумочки мене приваблює ще більше, ніж зовнішність :-) Чудова бавовна з принтом в тон бузковому льону :-)

Дві кишеньки - накладна та потайна на замку - не дадуть загубитися дрібним речам у нетрях жіночої сумки :-)

Просто обожнюю комбінувати цей світлий льон (модного кольору екрю :-)))) з іншими лляними однотонними тканинами! Шкода, що його запаси не безкінечні...
Сумка шилася на замовлення і вже напівдорозі до своєї власниці. А вигулюватимуть її аж в Новосибірській області :-)

А поки що ми прогуляємось до Віки :-)






середа, 21 травня 2014 р.

Обкладинка "Маки"

Привіт-привіт!
В пору травневих дощів дуже добре вишивається. Особливо, якщо дізнаєшся в понеділок, що в суботу проходитимуть "Музейні гостини" (ярмарка, якої чекаєш цілий рік) :-))))
До чого це я? Та до того, що весь минулий тиждень я відклала усі замовлення та намагалася поповнити свій асортимент новими виробами - себто готувалась до ярмарки

І все б воно нічого, якби усі прогнози не показували зливові дощі та грозі саме на суботу :-((
Тому до останніх хвилин не була впевнена, чи я поїду. Проте, роботи спаковані, візитки надруковані, бірки зроблені, нови стенд виготовлений (старий не виніс минулого сезону :-)))... І коли зранку в суботу все ж показалися шматочки голубого неба поміж хмарами - було вирішено ЇХАТИ! :-)))


Для мене ярмарка була трішки дивною - при шаленій кількості відвідувачів (аж очі боліли :-) дуже мало було таких, які підходили і цікавились :-(( і не в одної мене таке враження склалося...
Проте - сезон відкрито! :-))
Побачилась з товаришками, з багатьма вперше познайомилась в реалі, потримала в руках Юліні блокноти :-)))
Ось, власне, і обкладинка, яка створювалась, саме для цієї ярмарки, і знайшла першою свого власника :-))


І знову, як зазвичай на ярмарках, найбільшу цікавість мої вироби викликали саме у чоловіків :-)))
До речі, погода була чудовою! Грозові хмари двічі нас лякали, але цим і обмежувались :-)) і обходили стороною :-)

Зараз дуже багато замовлень, тому вишиваю, шию, фотографую, а от на обробку фото та писанину в блог часу не залишається... сподіваюсь, на вихідних виправитися :-)) і з'являтись частіше.


Ще обкладинки:


середа, 14 травня 2014 р.

Клатч "Маківка"


Традиційний клатч в техніці картонаж. Виготовлений з палітурного картону, тому відмінно тримає форму!

Розміри: 20х12 см. Дно- 4 см. Вишивка виконана на льоні з використанням накладної канви

Зсередини - бавовна в клітинку, Застібка -  магнітна кнопка

Незначні забруднення можна видаляти, злегка протираючи вологими серветками. Не можна допускати намокання картону.


 Клатч буде відмінним доповненнням до вишиванки або вишитої сукні. Скоро випускні.... Одна з цьогорічних випускниць може стати власницею цього ексклюзивного аксесуару, адже він продається на ЯМ, у ВК та на новому українському порталі Золоті руки

А тепер....барабанний бій!....
Я нарешті відзняла МК з виготовлення такого клатча!!!! :-)))
Залишилось лише обробити фото і описати процес :-)

А ще хочу спробувати сили в завданні Картонаж від 4Декор


UPD: Клатч придбали в перший же день :-) Нова власниця дозволила опублікувати фото "при параді" :-)

Подібні публікації: